Webové prezentace

Nabízíme Vám možnost vybrat si z nízkonákladových šablon prezentací, které přizpůsobíme vašim požadavkům, jejichž výhodou je realizace ve velmi krátkém termínu. Naše webové prezentace využívají moderní technologie, díky kterým jsou přístupné pro dnes běžně používaná zařízení k prohlížení webu (stolní počítače, notebooky, tablety, mobilní telefony a čtečky pro nevidomé). Náročnějším klientům zhotovíme prezentace šité na míru přesně do posledního detailu, které doplníme o originální grafickou nástavbu.

Základní modul obsahuje:
  • konzultace s klientem – výběr domény, vhodného barevného schématu a nabídky podstran
  • naprogramování grafického návrhu a jedné podstránky (mimo kontaktu a úvodní strany, ty se nepočítají jako podstrana)
  • zřízení hostingu a domény
  • provoz domény a hostingu na jeden rok
  • zřízení a správa mailové schránky
  • základní optimalizace pro vyhledávače
  • nasazení prezentace do provozu

Do modulu webové prezentace vám naprogramujeme aplikace komerčního i nekomerčního využití dle Vašich přesných požadavků. Jedná se o nástroje, které podporují a usnadňují vaši činnost.

Redakční systém

Je možné vytvářet, spravovat a aktualizovat web bez znalosti programování webových aplikací.

Elektronický obchod

S e-shopem můžete snadno prodávat své výrobky, zboží a služby pohodlně, například z domova. Programujeme s důrazem na jednoduchost ovládání, přehlednost a užitečné funkce.

Informační systém

Vytvoříme pro vás systém k ukládání, poskytování a snadnou manipulaci s daty nebo informacemi. Ten vám uspoří čas, sníží náklady a postará se o kontrolu opravnění při přístupu k těmto záznamům. (Kartotéka, telefonní seznam, účetnictví, záznamy, dokumentace, interní zpravodajství atd.)

Evidenční systém

Poskytuje například přehled o pracovní době zaměstnanců. Evidence příchodů a odchodů, výkaz o činnosti nebo výrobě, statistiky a jiné.